Caller - Vše pro Váš mobil

Duel v.1.0


Náhledy

Duel v.1.0

Popis

Duel je předělávkou klasických Lodí do elektronické formy a je určen pro multiplayer hru dvou lidských oponentů proti sobě na 2 telefonech. Viz. níže v textu z autorových webových stránek.
 
Jak se to hraje ?

Hraje vždy hráč proti svému protivníkovi a to prostřednictvím mobilního telefonu, který je připojen k síti Internet. Není tedy možné hrát proti počítači nebo mobilnímu telefonu. Hra DUEL - sea battle si dává za úkol posunout mobilní hry do úrovně multiplayeru, hry kdy proti sobě v reálném čase bojují dva soupeři a výsledek jejich bojů mohou sledovat jejich kamarádi, spolubojovníci nebo i protivníci. Oba soupeři jsou během hry propojeni pomocí serveru takže každý jejich tah je ihned přenesen do mobilního telefonu protivníka.
 

Jak mám začít hrát ?

Je to velmi jednoduché. Pro zapojení do bojů se stačí zaregistrovat na serveru www.gralig.net/duel stáhnout si aplikaci do mobilního telefonu, nastavit login a heslo zadané během registrace a boj může začít.
 

Stáhl jsem si aplikaci, co teď ?

Nejprve je dobré nastavit si v telefonu uživatelský účet vytvořený při registraci. K tomu slouží položka "Účet" v menu. Spustíme hru v mobilním telefonu, zvolíme položku "Účet", nastavíme login a heslo zadané při registraci a zvolíme "Uložit".
Pak z hlavního menu zvolíme položku "Nová hra". Nejprve si na mapě rozmístíme svoje lodě. Volba lodi se ovládá klávesami 2 a 8. Výběr uděláme pomocí klávesy 5, tím umístíme loď na hrací mapu. Klávesami 2, 4, 6 a 8 loď dopravíme na pozici kde jí chceme mít, pokud chceme loď otočit, stiskneme klávesu 1.
Po vytvoření mapy zvolíme "hotovo" (u telefonu Siemens) nebo nabídku "menu" (telefony Nokia). Tím se dostaneme do další nabídky kde zvolíme typ hry. Máme možnost buď vyzvat ostatní protihráče nebo naopak přijmout cizí výzvu. Pokud hrajeme s kamarádem tak se s ním předem domluvíme kdo bude vyzyvatel a kdo přijme výzvu. Druhá možnost je přijmout cizí výzvu a bojovat ....
 

Proč je na úvodní stránce přihlašování ?

Protože každý hráč má na serveru vedené statistiky her, má tam osobní profil, umístění ve flotile a hodnost. Navíc je na serveru i diskuzní fórum, kde je možné hovořit s ostatními hráči, dále je zde diskuzní klub tzv. Briefing, který je otevřený jen členům flotily. Nakonec je na serveru i seznam ostatních hráčů, přehled flotil, nápověda, atd.AutorGralig
wwwwww.gralig.net/duel
CenaFreeware
JazykČeský
Kategorie Java » Hry » Multiplayer

Podporované mobily

 3510i

Dodatečné informace

MIDlet-1Duel_n, Duel_n.png, Duel
MIDlet-Jar-Size52705
MIDlet-Jar-URLhttp://www.caller.cz/download/file/id/451-Duel_n.jar
MIDlet-NameDuel_n
MIDlet-VendorSun Microsystems
MIDlet-Version1.0
MicroEdition-ConfigurationCLDC-1.0
MicroEdition-ProfileMIDP-1.0

Soubory ke stažení

REKLAMA